چرا برای شرکت خود باید سایت داشته باشیم؟

شاید در گذشته نه چندان دور داشتن سایت برای یک شرکت تنها جنبه پرستیژ و کلاس کاری بود اما امروزه با همه گیر شدن اینترنت و در دسترس بودن آن دیگر داشتن سایت فقط برای کلاس کاری نیست بلکه با یک سایت می توانید شرکت و خدمات خود را به دیگران معرفی کنید مهم نیست شما یک شرکت بزرگ یا کوچک هستید با داشتن یک سایت حرفه ای می توانید با قدرت بالا با دیگران رقابت کنید و خدمات خود را ۲۴ ساعته در معرض نمایش بگذارید.
علاوه بر این ها می توانید به صورت آنلاین سفارش بگیرید و با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و با داشتن فرم های تماس گوناگون به استخدام افراد یا پذیرش نمایندگی به پردازید. همچنین با یک سایت قوی می توانید از رقبای خود متمایز شده و قدرت کاری خود را نمایش دهید.
ماد دیزاین برای شما سایتی حرفه ای با متدهای روز دنیا طراحی می کند تا بتوانید به هر خواسته ای که از سایت خود دارید برسید. برخی از ویژگی های سایت های طراحی شده توسط ماد دیزاین در زیر آورده شده است:
رنگبندی براساس سلیقه و هویت بصری سازمانی
طراحی ریسپانسیو سایت
طراحی با cmsهای معروف با قالب های اختصاصی یا اختصاصی شده
طراحی سایت به صورت کاملا اختصاصی بدون استفاده از cmsها و مدیریت اختصاصی
طراحی صفحات اختصاصی براساس نیاز کاربر و صفحات مهم و کاربردی(درباره ما، تماس با ما )
ایجاد پشتیبانی آنلاین برای سایت
قابلیت درج نظر توسط کاربر و پاسخ به آن
ایجاد صفحه ویژه جهت معرفی کارمندان
طراحی بر پایه اصول موتورهای جستجو و سئو بالا برای سایت

توجه توجه!!

ماد دیزاین علاوه بر طراحی سایت به شما دامنه(نام سایت) و هاست متناسب با سایت شما ارائه می دهد همچنین پس از اتمام طراحی سایت یک جلسه به صورت حضوری نحوه استفاده و درج مطلب و توضیحات مربوط به سئو را انجام می دهد(بر حسب نیاز مشتری تعداد جلسات قابل افزایش می باشد) همچنین ماد دیزاین تا شش ماه به صورت رایگان بر حسب نظر شما تغییرات رایگانی در سایت شما ایجاد می کند همچنین تا یکسال پشتیبان رایگان سایت شما می باشد و مشکلات و سوالات بوجود آمده را رفع می کند.
با کلیک بر روی این لینک می توانید دمو نمونه سایت ها را مشاهده کنید و برحسب نیاز خود قالب مورد نظر را انتخاب کنید همچنین اگر از دموهای موجود مورد پسند شما نبود ماد دیزاین برای شما سایتی اختصاصی با سلیقه و نیاز شما طراحی می کند.

پست های توصیه شده

ارسال نظر