ویژگی های سایت فروشگاهی

با سلام خدمت شما بازدید کننده گرامی

در وهله اول توضیحی در مورد سایت های فروشگاهی خدمت شما ارائه می دهم.

سایت فروشگاهی محلی است برای عرضه محصولات شما در بستر اینترنت که با توجه به توسعه روز افزون استفاده از اینترنت و خرید آنلاین و همچنین حضور رقبا در کسب و کار اینترنتی امری ضروری شده است.

شما در سایت خود می توانید همه محصولات خود را به صورت ۲۴ ساعت در معرض نمایش قرار دهید بی آنکه وقتی از شما برای ارایه محصولات گرفته شود. پس در واقع این سایت ارایه محصولات توضیحات و دریافت وجه را به جای شما انجام می دهد! مشتری می تواند خودش محصولات مختلف را مشاهده و مقایسه کند و در آخر خرید کند و آنلاین پرداخت کند! این بی نظیر است که فروشگاهی ۲۴ ساعته داشته باشید!

این فروشگاه همانند فروشگاه فیزیکی شما نیازمند هزینه های مانند جا تبلیغات امنیت و … می باشد اما این هزینه ها به مراتب کمتر از فروشگاه واقعی شما می باشد اما با بازده بیشتر!

شاید هزینه فروشگاه مجازی(سایت) کمتر از ۱٪ فروشگاه واقعی( مغازه و فروشگاه فیزیکی) شما باشد!

پس شما می توانید با داشتن سایتی قوی زیبا و ایمن به کسب و کار خود رونق دهید.

 

با گسترش روز افزون اینترنت در جامعه و فراگیر شدن در زندگی مردم ایران به تدریج خرید اینترنتی در زندگی مردم جای خود را پیدا کرد به طوری که امروزه خیلی از افراد جامعه ترجیح میدهند به جای خرید فیزیکی برای دوری از ترافیک و صرف وقت در رایانه و گوشی همراه خود به جستجوی کالای مورد نظر خود باشند و آن را آنلاین خرید کنند.

طراحی فروشگاهی به روز و حرفه ای به همراه خدمات متنوع  کاری است که ما برای شما انجام می دهیم. با کلیک بر روی این لینک می توانید پروژه های مختلف سایت های فروشگاهی را دیدن کنید و متناسب با سلیقه و زمینه کاری خود انتخاب کنید و اگر از این قالب ها خوشتان نیامد می توانید به ما سفارش دهید تا به صورت کاملا اختصاصی و براساس سلیقه شما طراحی کنیم و ما قول می دهیم در کمترین زمان ممکن آن را برای شما آماده کنیم.

توجه توجه !

سایت فروشگاهی که ما برای شما طراحی می کنیم چه امکاناتی دارد؟

۱-دارای سیستم مدیریت محتوا: با سیستم مدیریت محتوا شما بدون دانش فنی به راحتی می توانید محصول اضافه کنید ویرایش کنید و هر کار دلخواهی که می خواهید را انجام بدهید. ما به رایگان پس از طراحی شما آموزش کار با مدیریت محتوا را به صورت حضوری آموزش می دهیم.

لازم به ذکر است مدیریت محتوا می تواند از مدل های معروف موجود باشد یا اینکه با انتخاب و سفارش مشتری مدیریت محتوا اختصاصی طراحی شود.

۲- تغییر و ویرایش منوهای سایت به آسانی

۳- دسته بندی های گوناگون و متناسب با سلیقه شما به همراه تغییرات آسان آن

۴- امکان ارسال نوتیفیکیشن به مشریان با افزودن محصول جدید در سایت

۵- ارسال پیامک یا ایمیل به مشتری پس از ثبت خرید

۶- امکان پرداخت آنلاین از طریق مشتری با تمامی بانک های کشور

۷- قابلیت پخش ویدیو در سایت

۸- ایجاد فرم های تماس، نمایندگی و هر نوع فرمی براساس سفارش مشتری

۹- ایجاد سبد خرید حرفه ای برای مشتری

۱۰- طراحی ریسپانسیو حرفه ای سایت

۱۱- سئو حرفه ای به همراه آموزش رایگان به شما برای جستجوی برتر در موتورهای جستجو

۱۲- و هر امکانی که مدنظر شماست.

 

پست های توصیه شده

ارسال نظر