داشتن سایت ورود به دنیای حرفه ای تجارت

به منظور برند سازی و ایجاد رقابتی ملی یا در ابعاد بزرگتر بین المللی، داشن یک سایت امری ضروری می باشد. اما داشتن یک سایت حرفه ای و توانا باعث اعتبار و نشان دادن قدرت شما می شود که نظر مشتریان را به خود جلب می کند. اما سایت حرفه ای چه ویژگی های باید داشته باشد تا بتواند در این بازار رقابتی موثر و قوی داشته باشد؟

 

یک سایت حرفه ای دارای ویژگی های مختلفی می باشد که در ظاهر با رنگ مناسب  و راحتی در استفاده و قابل فهم بودن کاربر و مشتری را جذب کند و بتواند کارهای خود را به راحتی و با هر سطح دانشی انجام دهد. همچنین یک سایت خوب باید با متدهای روز طراحی شده باشد تا با سرعت خوب رضایت کاربران را جلب نماید و نیز با سئو و بهینه سازی حرفه ای جستجو افراد در موتورهای جستجو را به سمت خود بکشاند. یک سایت خوب باید از امنیت بالای برخوردار باشد تا از هک شدن در امان باشد و مشکلی برای شما و مشتریان ایجاد نکند. امروزه کاربران با مرورگرهای مختلفی در اینترنت وبگردی می کنند یک سایت خوب باید با تمامی مرورگرهای مهم سازگار بوده و بدرستی نمایش داده شود. ویژگی که سایت ها باید این روزها داشته باشند قابلیت ریسپانسیو می باشد چرا که امروزه افراد با دستگاه های مختلف وارد اینترنت و سایت ها می شوند در نتیجه یک سایت باید در تمامی اندازه های مختلف دستگاه های گوناگون مناسب و درست اجرا شود خاصیت ریسپانسیو این ویژگی را به سایت ها می دهد. تمامی سایت های طراحی شده در ماد دیزاین این خاصیت را دارا می باشند تا هیچ کاربر و مشتریی ناراضی از نمایش سایت شما نرود!

ریسپانسیو

در ماد دیزاین براساس قرار داد فی مابین از دمو های موجود یا برحسب نیاز شما یک سایت کاملا اختصاصی برای شما طراحی می کنیم. پس از تایید شما سایت بارگذاری می شود. و به صورت حضوری به شما آموزش کامل کار با سایت داده می شود و نکات مربوط به سئو نیز گفته می شود. ماد دیزاین تا ۶ ماه تغییرات محدود  مد نظر شما را بی درنگ به رایگان اعمال می کند و تا یک سال سایت شما را گارانتی می کند و پاسخگو مشکلات و سوالات شما به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. شایان ذکر می باشد ۵۰ درصد هزینه سایت در ابتدای قرارداد دریافت می شود و ۵۰ درصد باقیمانده در روز تحویل سایت دریافت می شود.

پست های توصیه شده

ارسال نظر